Kontaktai

Taikos g. 81, LT-05217, Vilnius

rastine@vmbg.lt

(8 5) 242 1611

Naujienos

Sveikiname mūsų gimnazijos poetes

Sveikiname mūsų gimnazijos poetes Gretą Leigaitę (IV g kl.) ir Patriciją Strumilaitę (IV f kl.), tapusias Lietuvos poezijos festivalių laureatėmis ir prizininkėmis.

22-ajame „Poezijos pavasarėlyje“, kuris tradiciškai vyksta gegužės mėn. Pauosupės kaime prie Anzelmo Matučio Drevės, buvo renkamas gražiausias eilėraštis apie tėvynę, meilę, gamtą. Juo buvo išrinktas  Patricijos eilėraštis.

Poezijos ir dainuojamosios poezijos vakaro „Sueiliuotas pavasaris“ prizininke tapo Greta už eilėraščių ciklą apie VBE egzaminus.  Savo eilėraštį apie  lietuvių kalbos VBE Greta buvo pakviesta skaityti drauge su žinomais Lietuvos poetais laureatais baigiamajame 59-to tarpautinio „Poezijos pavasario“ renginyje, kuris vyko gegužės 28 d. Vilniaus rotušėje.

Džiaugiamės mūsų poečių pasiekimais, tikimės, kad savo eilėraščius jos dar paskaitys ir gimnazijoje, linkime joms įdomios kūrybinės kelionės.