Kontaktai

Taikos g. 81, LT-05217, Vilnius

rastine@vmbg.lt

(8 5) 242 1611

Naujienos

TARPTAUTINĖ MUZIKOS DIENA MBG

Nors Tarptautinė muzikos diena minima spalio 1-ąją, šiemet Mykolo Biržiškos gimnazijos mokiniai ją šventė viena diena vėliau. Kaip teigė koncerto vedėjos Erika ir Elena, net ir geriausių norų turint spalio 1-ąją, sekmadienį, nebūtų pavykę susirinkti.

Spalio 2-osios rytas prasidėjo pakiliai. Trečiokas Mantas saksofono garsais kėlė nuotaiką ir provokavo šypsenas, o vėliau ir aktų salėje dovanojo savo atliekamą muziką.

Dar rugsėjo mėnesį integruotas dailės ir muzikos projektas „Himnas muzikai“ pakvietė mokinius piešti muziką ir skirti Muzikos dienai dainas. Mokiniai ruošėsi noriai: piešė, kūrė, grojo ir dainavo. Rezultatas – per du gimnazijos aukštus eksponuojama mokinių darbų paroda „Muzikai“ ir muzikantų pasirodymai.

Abiturientas Nikita fortepijonu skambino savo autorinę kompoziciją „Išeinu, bet prisiminsiu“, gimnazijos trečiokai dovanojo grupės „Hiperbolė“ dainą „Išgalvotas gyvenimas“ ir grupės „Kedrostuburas“ kūrinį „Strazdas“. Salė buvo pilna ir muzikantus entuziastingai palaikė. Po trumpo koncerto mokiniai galėjo pasigrožėti bendraamžių piešiniais ir pasidalinti komplimentais.

Ačiū visiems už bendrystę!

Muzikos mokytoja ekspertė Daiva Merkienė ir dailės mokytoja metodininkė Laila Varnas